گروه بازرگانی بیردکو
چهارشنبه - ۸ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری / خرید ساعت دیواری لوکس | فروشگاه متنوع ترین ساعت دیواری کلاسیک

خرید ساعت دیواری لوکس | فروشگاه متنوع ترین ساعت دیواری کلاسیک

خرید ساعت دیواری لوکس امروزه به یکی از مشکلات خانواده ها تبدیل شده است و یک فروشگاه متنوع ترین ساعت دیواری خارجی و ایرانی را با طرح های کلاسیک و مدرن ارائه می دهد تا همکاری بهتری با مشتریان مختلف خود داشته باشد.

رقابتی که در بازار میان انواع فروشگاه های عرضه کننده انواع ساعت دیواری دیده می شود، باید در مسیری پیش برود که عرضه کننده ها بتوانند فروش بیشتری را تجربه کنند. به این صورت باشد که همیشه آخرین مدل های ساعت دیواری را از سوی شرکت های سازنده تولید می شود را در فروشگاه های خود ارائه دهند.

در بازار کشور ایران انواع مدل های ساعت دیواری تولید شده در داخل و خارج کشور برای فروش عرضه می شوند، که هر کدام از آن ها مورد علاقه افرا خاصی است و مطابق خواسته و میل همه افراد در بازار ساعت دیواری طراحی شده و در مراکز به فروش می رسد. به همین دلیل فروشگاه های بزرگ وظیفه خود دانسته اند تا با ارئه دادن طرح ها و مدل های مختلف از این برند های داخلی و خارجی خواسته تمامی مشتریان خود را تامین نمایند.

از جمله پر طرفدار ترین ساعت دیواری ها در کشور ایران که در فروشگاه ها برای فروش عرضه می شوند عبارتند از:

  • ساعت دیواری های طرح کلاسیک
  • ساعت دیواری های پاندولی
  • ساعت دیواری های چوبی
  • ساعت دیواری های پلکسی

خرید ساعت دیواری لوکس | فروشگاه متنوع ترین ساعت دیواری کلاسیک

قیمت روز ساعت دیواری خارجی

قیمت روز ساعت دیواری خارجیمطمئنا قیمت روز ساعت های دیواری خارجی در بازار ایران قدری نامعین است. زیرا به طریق مختلف این محصولات وارد کشور شده و همیشه برندهای معتبر مد نظر بوده است که دارای کیفیت بالای همچنین برخوردار می باشند و در نتیجه از نظر قیمتی نیز بالاتر هستند. در نتیجه برای خرید بهترین نوع ساعت دیواری اطلاع داشتن از قیمت روز آنها کمک زیادی به افراد می کند.

ساعت های دیواری خارجی همانطور که بیان شد تفاوت های زیادی در میان مدل ها و برند های مختلف وجود دارد و همین امر باعث گریده فروشندگان با در نظر گرفتن مزیت ها و همچنین کیفیت آن ها قیمت ساعت دیواری را مشخص می نمایند.

سفارش ساعت دیواری لوکس به صورت عمده

سفارش ساعت دیواری لوکس به صورت عمدهامروزه فروشندگان لوازم خانگی بزرگترین سفارش دهندگان ساعت دیواری لوکس به صورت عمده می باشند زیرا این فروشندگان همیشه با مشتریانی با سلیقه های مختلفی برخورد دارند به همین خاطر باید بتوانند سلیقه های مختلف را جذب و به سرمایه تبدیل کنند به همین منظور باتوجه به سلایق مختلف سفارشات عمده مختلفی نیز دارند. علاوه بر سلایق نیز با توجه به دکوراسیون های مختلفی که امروزه برای خانه ها در نظر گرفته می شود و همچنین با در نظر گرفتن بودجه مشتری فروشندگان لوازم خانگی اقدام به سفارش عمده ساعت می کنند.

امروزه شرکت های تولید کننده ساعت های دیواری فراوانی در کشور وجود دارد که توانسته اند با تولید محصولات با کیفیت علاوه بر تامین نیاز داخلی بتوانند به صادرات ساعت نیز بپردازند و علاوه بر رونق بخشیدن به کسب و کار خود باعث رونق و ارز آوری نیز برای کشور خود نیز شوند، شما می توانید از طریق مختلف به سفارش ساعت دیواری لوکس به صورت عمده بپردازید.

مدل ساعت دیواری با کیفیت

مدل ساعت دیواری با کیفیتبرای بررسی مشخصات ساعت خوب  باید به نکاتی توجه کرد مثل : ۱ـ اینکه ساعت دیواری شناسنامه و کاتالوگ مخصوص داشته باشد. ۲ـ مورد دوم این است که ساعت دیواری دارای خدمات پس از فروش مطمئن داشته باشد تا در صورت مشکل به بهترین شکل پاسخگو باشند. ساعت دیواری های با کیفیت دارای مدل های مختلفی می باشند که هر کدام بنا به سبک دکوراسیون خانه فرق می کنند.

مدل های مختلف ساعت دیواری با کیفیت عبارتند از:

۱ـ مدل جئومتریک

۲ـ مدل روستیک

۳ـ مدل آرت دکو

۴ـ مدل المان

البته بهترین ساعت ایرانی را در مدل المان می توان خریداری کرد.

مراکز معتبر پخش ساعت دیواری لوکس

مراکز معتبر پخش ساعت دیواری لوکسمراکز معتبر پخش ساعت دیواری لوکس شرکت ها و نمایندگی های برند های معتبر می باشند. امروزه نمایندگی های کمپانی های ساعت سازی را می توان معتبر ترین مراکز پخش ساعت معرفی کرد.

شما می توانید برای خرید ساعت دیواری مورد نیاز خود به مراکز معتبر و نمایندگی های موجود در سرتاسر کشور مراجعه نماید و از میان تنوع بسیار بالای محصولات عرضه شده در این مراکز محصول مورد نیاز خود را خریداری نماید و در صورت هر گونه مشکل در انتخاب محصول مورد نیاز خود می توانید از کارشناسان و مسئولین فروش راهنمایی بگیرید تا آن ها با مشاوره صحیح شما را در انتخابتان راهنمایی کنند. قیمت محصولات عرضه شده در این مراکز به دلیل عرضه مستقیم محصولات بسیار مقرون بصرفه و به قیمت خود کارخانه می باشد.

فروشنده انواع ساعت دیواری لوکس

فروشنده انواع ساعت دیواری لوکسانتخاب یک ساعت دیواری که می توان گفت بهترین ابزار برای نصب بر روی دیوار خانه می باشد اصلا کار بسیار سختی نمی تواند باشد. 

برای انتخاب طرح مناسب ساعت دیواری مورد نظر خود ابتدا باید سبک دکوراسیون اتاق خود را در نظر داشته باشید. 

دکوراسیون منازلی که در آن ها میز تلوزیون، تابلو، مبل و فرش یا سایر المان ها دکوری به سبک مدرن انتخاب و چیدمان شده باشند به ساعت های دیواری با طراحی مدرن و از جنس متریال های براق مانند آینه و پلکسی گلس براق نیاز دارند. در زمان تصمیم گیری ابعاد مناسب محصول، نکته قابل توجه، فضای نصب مورد نظر است و همچنین منازلی که دارای دکوراسیون کلاسیک می باشند و از مبل های منبت کاری شده و پر نقش و نگار استفاده کرده اند یا کاغذ دیواری های کلاسیک و پرده کلاسیک دارند نیاز به ساعت دیواری های چوبی و مدل هایی با طرح پر نقش و نگار دارند. 

امروزه هنگامی که برای خرید ساعت دیواری مورد نیاز خود به مراکز و نمایندگی ها مراجعه می کنید، می توانید از فروشنده ها و مسئولین فروش  انواع ساعت دیواری لوکس برای انتخاب درست خود راهنمایی بخواهید تا شما را به درستی راهنمایی کند تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری خارجی کلاسیک با قیمت ارزان مرغوب

در بازار ایرانی می توان تقاضای زیادی برای ساعت دیواری خارجی دید که با طرح های کلاسیک و …

تلگرام