گروه بازرگانی بیردکو
دوشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیجیتالی برقی / ساعت دیجیتالی دیواری برقی ارزان قیمت

ساعت دیجیتالی دیواری برقی ارزان قیمت

ساعت دیجیتالی دیواری برقی در دسترس تمامی مشتریان قرار دارد و قیمت ارزان آن سبب شده نه تنها در بازار داخلی، بلکه در بازار خارجی ورود پیدا کند. این نمایشگر با وضوح بی نظیری که دارد می تواند در فاصله ۸۰ متری هم دیده شد.

ساعت های دیجیتالی نوعی از ساعت هستند که از طریق لامپ های ال ای دی  و یا ال سی دی به نمایش در خواهند آمد. ساعت های دیجیتالی با استفاده از مدار های الکتریکی ساعت را به ما نمایش می دهند. در نمونه های جدید ساعت دیجیتالی دیواری برقی را با استفاده از اینترنت آپدیت کرد. ساعت دیجیتالی دیواری برقی از قطعات الکترونیکی حساسی استفاده شده اسند که تعدادی از آن ها عبارتند از:

 •  ال ای دی
 • برد بورد
 • مقاومت ۱۰ کیلو اهمی
 • میکرو سوئیچ
 • خازن های ۴۷۰ کیلو میکرو فاراد
 • سیم های مفتول رنگی
 • آدابتور

خرید ساعت دیجیتالی دیواری برقی

در چند سال اخیر شاهدیم ساعت خرید دیجیتالی دیواری برقی از سوی مردم رشد چشم گیری داشته است و قالب افراد برای منازل، محل کار و … از این ساعت استفاده می کنند. ساعت دیواری دیجیتالی با صفحه نمایشگر استاندارد خود این ویژگی را به همراه دارد که در فواصل مختلف به راحتی تشخیص ساعت برای همگان مشخص باشد. برای خرید ساعت دیجیتالی دیواری برقی می توان از نمایشگاه و فروشگاه های معتبری که توسط شرکت اصلی برگزیده شده اند انجام دهید. زیرا با خرید از این مراکز شما خریدی مطمئن انجام داده و دست سوء استفاده گران را از این موضوع کوتاه نموده اید.

ساعت دیجیتالی دیواری برقی

یکی از بروز ترین ساعت هایی که وارد بازار شده است ساعت دیجیتالی دیواری برقی است. این ساعت به عنوان مدرن ترین ساعتی که تا به امروز در جهان طراحی شده است معرفی می شود. ساعت دیجیتالی دیواری برقی علاوه بر این که می تواند زمان را به شما نشان دهد این ویژگی را دارد که دیگر نیاز های روز مره نظیر:

 1. تاریخ
 2. روز های هفته
 3. روز های گذشته از سال
 4. نمایش زمان به دو صورت ۱۲ و ۲۴ ساعته

یکی از مزایای فوق العاده ساعت های دیجیتالی که حتی شاید به همین دلیل از نمونه های مشابه متمایز شده،  منبع انرژی آن است. در ساعت های معمولی منبع انرژی از باتری های شیمیایی گرفته می شود که مشکلات خاص خود را دارد اما در ساعت های دیجیتالی این طور نیست و منبع انرژی مستقیم از جریان الکترسیته گرفته خواهد شد.

فروش ساعت دیجیتالی دیواری برقی

طبق آمار یکی از پر فروش ترین محصولات در بازار ساعت دیجیتالی دیواری برقی بوده است. خرید این ساعت می تواند نیاز ها متعدد شما را برآورده کند ( قلا به آن اشاره شده). یکی از مهم ترین مراکزی که فروش ساعت دیجیتالی دیواری برقی در ایران انجام می دهد بازار بزرگ تهران است. برای فروش هر محصول نیاز است یک سری از اصول مورد رعایت قرار گیرد از جمله اصولی که باید برای فروش ساعت دیجیتالی دیواری برقی قرار گیرد عبارتند از:

 1. تنوع در طرح
 2. تولید استاندارد
 3. کیفیت محصول
 4. نحوه ارائه به مشتری
 5. نحوه بسته بندی
 6. قیمت تمام شده محصول
 7. و …

تجارت ساعت دیجیتالی دیواری برقی

یکی از امور مهم در تجارت توجه به نیاز و سلیقه مشتری است. سال ها بود که ساعت های عقربه ای کارکرد خود را از دست داده بود. این به این معناست که ساعت های عقربه ای نتوانستند به جز اعلان زمان نیاز دیگری را برای مشتری بر طرف کنند. اما امروز با تولید ساعت های دیجیتالی این امکان فراهم شده است که خریدارن و مصرف کنندگان علاوه بر موقعیت زمانی به موقعیت های دیگر نظیر تاریخ و روز های هفته دست پیدا کنند. علاوه بر این در دنیای تجارت موارد دیگری نظیر تبلیغات از اهمیت خاص برخوردار است که تعدادی از روش های تبلیغ عبارتند از:

 • تبلیغ محیطی
 • تبلیغ بنری
 • تبلیغ بیلبوردی
 • تبلیغ اینترنتی
 • تبلیغ تلوزیونی
 • تبلیغ پیامکی
 • تبلیغ ایمیلی

 

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279
تلگرام