گروه بازرگانی بیردکو
یکشنبه - ۵ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت ایستاده / صادرات ساعت ایستاده به ترکیه

صادرات ساعت ایستاده به ترکیه

صادرات ساعت ایستاده از نظر  اقتصادی به سود هر تولید کننده خواهد بود زیرا از بازار های دیگر کشور ها نیز بهره گرفته و تولیدات خود را با حجم بیشتر به فروش می رساند . 

صادرات ساعت ایستاده به ترکیه

موارد استفاده از ساعت ایستاده

موارد استفاده از ساعت ایستاده

یکی دیگر از اسم ساعت ایستاده ساعت پدر بزرگ است که به این نام هم شناخته می شود و در دنیای جدید و بروز ساعت ایستاده نامیده میشود و این نوع ساعت را یک انگلیسی به وجود آورده.

همانطور که می دانید ساعت ایستاده یکی از گزینه های جذاب برای دکوراسیون  خانه است ساعت های استاده دارای مدل های گوناگون هستند که هر کدام کارایی های خواص خود را دارند. 

که می دانید مشتریان به اولین چیزی که در ساعت دیواری دقت میکنند طرح و رنگ ان است تا با اشیا و دکوراسیون خانه ست شود و دکوراسیون خانه را زیبا کند.

همان طور این نوع ساعت برای جا های بزرگ و با عظمت است به مثل باغ های بزرگ شیک و خانه های بزرگ این ساعت با توجه به رنگ و طرحی که دارد می تواند شکوه بسیار زیادی به خانه یا باغ یا اماکن دیگر شما بدهد.

برای خرید این ساعت اگر میخواهد با خرید این ساعت دیواری شیک خانه شما با شکوه شود باید به رنگ دیوار و مبل ها و اساس منزل یا دفتر شما بیاید پس در رنگ ساعت دقت کنید.

و اینکه مهم است که این ساعت را در کدام قسمت خانه می گذارید و دیوار یا عرض خانه یا دفتر شما چقدر است جلوه این ساعت در اتاق نشیمن خانه بسیار زیبا است.

و اگر بخواهید جنس این ساعت ها را بدانید این ساعت ها به سه دسته تقسیم می شود و جنس آن از چوب و تمام  mdfو چوب mdfاست و بین این ها چوب دوام بیشتری دارد و قیمت بالاتری هم دارد‌.

اگر میخواهید ساعت ایستاده شیک بخرید باید خیلی به طرح آن توجه داشته باشید تا از خرید خود مطمئن باشید رنگ و صفحه ی ساعت هم در شیک بودن ساعت موثر است.

این ساعت شیک علاوه بر زیبایی خود که طرفداران زیادی در قرار جهان دارد در کشور ما قیمت مناسبی هم دارد در این سال ها بسیاری از مردم در خانه ی خود از این ساعت استفاده می کنند.

صادرات ساعت ایستاده به کشور های همسایه

صادرات ساعت ایستاده به کشور های همسایه

این ساعت به دلیل جلوه و سمباده کاریه زیبایی که دارد بسیاری از کشور ها خواستار این ساعت هستند به همین دلیل افراد زیادی این ساعت را تولید می کنند و به فروش می گذارند.

ترکیه هم یکی از آن کشور ها است که از طرح این ساعت استقبال می کنند و به خاطر همین صنعت گران ما سالانه ساعت های بسیاری تولید می کنند و به ترکیه و سایر کشور ها صادر می کنند.

 

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

قیمت ساعت ایستاده پاندول دار ارزان

قیمت ساعت ایستاده پاندول دار ارزان برای بسیاری از خریداران جذاب بوده و می توانند …

دیدگاهتان را بنویسید

تلگرام