گروه بازرگانی بیردکو
جمعه - ۳ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری دیجیتال / کارخانه تولیدی ساعت دیواری دیجیتال در تهران

کارخانه تولیدی ساعت دیواری دیجیتال در تهران

کارخانه تولیدی ساعت دیواری دیجیتال، با تولید این ساعت ها گام بزرگی در کمک به مساجد، حرم ها و بانک ها برداشته است. وجود تورم در بازار و تغییرات شدید قیمت ارز باعث افزایش و اختلال در قیمت این ساعت ها می شود. ساعت های دیجیتالی از شیک ترین و زیباترین ساعت های موجود در بازار به حساب می آیند. از مهمترین خصوصیاتی که ساعت های دیجیتال بیشتر از ساعت های عادی دارند این است که علاوه بر داشتن ساعت و دقیقه و ثانیه شمار، دارای تقویم و دمای هوا و رطوبت هم هستند. حتی بعضی ها تایمر و کرنومتر هم دارند. کارخانه تولیدی ساعت دیواری دیجیتال در تهران

کیفیت بالای ساعت به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای ساعت به چه عواملی بستگی دارد؟مهم ترین عاملی که کیفیت یک ساعت را نشان می دهد، مواد سازنده آن ساعت می باشند. دومین عامل مهم موتور آن ساعت می باشد. سومین عامل که بیشتر در ساعت های مچی کاربرد دارد، مقاومت آن دربرابر آب می باشد. نکته بعدی جنس شیشه ساعت می باشد. مثلا در ساعت مچی، جنس شیشه باید از یاقوت باشد تا در برابر خراش دچار آسیب نشود. مثلا اگر جنس شیشه از کریستال هم باشد کافی است. حتما از برندی خریداری بکنیم که دو روزه نباشد و با دادن خدمات پس از فروش همواره ما را یاری کند. ساعت دیواری باکیفیت هم دارای اعداد و هم دارای عقربه های بزرگی است، هم دارای جنس شیشه و جنس قاب زیبا می باشد. اگر ساعت دیواری با باتری کار می کند حتما به جنس باتری خریداری شده دقت کنید. هر چند ماه یکبار باتری ساعت خود را عوض کنید. در ساعت های مچی، جنس بند ساعت بسیار مهم است. قیمت بعضی از ساعت های مچی چند صد میلیونی است که واقعا باور نکردنی است. از دیگر عوامل می توان به رنگ پس زمینه آن اشاره کرد. معمولا رنگ سفید و مشکی بیشترین سفارشات را دارند. 

مرکز خرید ساعت دیواری دیجیتال در تهران

مرکز خرید ساعت دیواری دیجیتال در تهران

مرکز خرید ساعت دیواری در تهران بسیار زیاد
است. یعنی پاساژ ها و مراکز خرید زیادی برای این کار وجود دارند. از جمله می توان به
فروشگاه میعاد و راسته ساعت فروش ها اشاره کرد. اما امروزه خرید اینترنتی باعث می شود
شما در هزینه و وقت صرفه جویی کنید.  کافی است
وارد یک سایت معتبر مثل  
www.bestclock.ir بشوید.  در این سایت
با محصولات متنوع و با کیفیت رو به رو می شوید که با کمترین قیمت به شما عرضه می شوند. باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که ساعتی که می خرید حتما دارای ضمانت نامه باشد تا در صورت خرابی زود رس وغیر عادی بتوانید آن را به فروشنده پس داده و یک ساعت نو به جای آن تحویل بگیرید. 

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

دیدگاهتان را بنویسید

تلگرام